ANIVERSĂRI - ANNIVERSARIES

Jenny & Hampik Mardirossian

50th Wedding Anniversary

Dorim ca în numele întregii comunităţi româno-americane să felicităm din tot sufletul tinerii noştri enoriaşi Jennz şi Hampik Mardirossian care au sărbătorit a 50-a Aniversare a căsătoriei la data de 28 Decembrie 2001. Recepţia a avut loc la ’’Athanaeum Hall, California Institute of Technology’’, din Pasadena. Au participat peste 80 de invitaţi. Felicitări sincere.

Ion Anton la 60 de ani

Sâmbătă 19 ianuarie 2002, familia părintelui Virgil Anton, a oferit o masă aniversară, la restaurantul Mignon, cu ocazia împlinirii vârstei de 60 de ani a domnul Ion Anton, distins enoriaş al parohiei noastre.

Ne alăturăm şi noi urărilor de bine ale familiei, prietenilor, şi cunoscuţilor, iar din partea familiei părintelui Constantin Alecse, aleasă recunoştină, iar a enoriaşilor bisericii, multe bucurii şi tradiţionalul ‘’La mulţi Ani!’’