VĂ MULŢUMIM DIN TOATĂ INIMA

PENTRU FELICITĂRI ŞI DARURI

Parintele Constantin Alecse, în calitate de duhovnic al enoriaşilor Bisericii Sfânta Treime, şi dna preoteasa Elena Alecse, care împreuna cu părintele au sărbătorit ziua patronilor, Sfinţii Împarati Constantin şi Elena (Vineri 21 mai, 2004), doresc să mulţumească din tot sufletul enoriaşilor, sprijinitorilor parohiei Sfânta Treime, prietenilor şi familiei apropiate, care, fie la ziua de naştere a părintelui (21 februarie 2004), cât şi/sau la ziua hramului familiei lor, patronii Sfinţii Constantin şi Elena, i-au felicitat personal, prin telefon, felicitări şi scrisori, sau prin e-mail, oferindu-le şi daruri (inclusive pecuniare), între care menţionăm: Anica Alexe (mamă), Constantin şi Paulina Ciocan (cumnat, soră, şi nepoţii), Gigel şi Mia (soră), din Romania; Stefan şi Ioana (soră), din Romania enoriaşii: Constantin şi Getta Jercan, Vasile si Florica Rotaru, Ioan şi Nastaca Cociuban, Ecaterina Literat, Ana Sighisoreanu, Pr. şi dna Psa Virgil Anton, Ion Anton, Sabina Popescu, Dan si Paula Matei-Platt (si Mama Ioana), Marian şi Dora Serban, Anatol Razme ritsa, Romus şi Floarea Cataloiu, Nicolae Rusu, Florina OQuinn, Mandita Canciu, Marta Radulescu, Elena Gheorghiu, Maria Dinica, Elena Demian, Anca Fanous si Mama, Valentina Stoicescu, Greg si Ana Birtoc, Eufrosina Botezatu, Dorian şi Ady Serban, Dumitra Vlaicu, Gabriel Vamvulescu, Psa Cristina Simonca, Ipodiacon Razvan Bena si sotia Cristina, Ipodiacon Liviu Constantinescu, Fr. Bill Clark, Nicolae si Marcela Sadrapeli, Nicoleta Teoman, Marcela Macarevici, Florica Nedelcu si familia, Angela Rusu, Voicu Cerghizan si familia, Florin Popescu, Ilie si Angela Pitu, dr. Sorin Munteanu şi familia.

Multumim din suflet tuturora. Parintele Constantin şi dna psa Elena Alecse.

Back to “Viata Crestina