biserica.org:compendium:articole:viata crestina:no1-3/2009-Raportul Preotului Paroh

VIAŢA CREŞTINĂ

2009– NO.1-3 (Ianuarie-Martie, 2009 ) – VOL. 52, ISSUE 1-3

SAINTS CONSTANTIN AND HELEN – LADIES AUXILIARY

3315 VERDUGO ROAD, LOS ANGELES, CALIFORNIA 90065

PROCESUL VERBAL

AL SEDINTEI ANUALE A REUNIUNII DOAMNELOR

“SF. CONSTANTIN & ELENA” – LOS ANGELES, CALIFORNIA

DUMINICA 8 FEBRUARIE 2009, POTRIVIT CONVOCARII, S-A TINUT IN SFANTA NOASTRA BISERICA SEDINTA ANUALA A REUNIUNII DE DOAMNE “SF. CONSTANTIN & ELENA”, INCEPAND DELA ORELE 1:45 PM.

SEDINTA S-A INCEPUT PRIN ROSTIREA RUGACIUNII DE INVOCARE DE CATRE PARINTELE PAROH.

A URMAT APELUL NOMINAL SI APROBAREA AGENDEI - MOTIUNE  FACUTA DE D-NA MARIANA CADIA, SECONDATA DE D-NA NASTACA COCIUBAN.

APROBAREA PROCESULUI VERBAL - MOTIUNE FACUTA DE D-NA LIVIA LITERAT, SECONDATA DE D-NA MARIANA CADIA SI D-NA NASTACA COCIUBAN.

RAPORTUL PRESEDINTELUI - MOTIUNE FACUTA DE D-NA ELENA POPA, SECONDATA DE D-NA MARIANA CADIA.

RAPORTUL FINANCIAR - MOTIUNE FACUTA DE D-NA SABINA POPESCU, SECONDATA DE D-NA LIVIA LITERAT.

PARORTUL PREOTULUI - MOTIUNE FACUTA DE D-NA PREOTEASA ELENA ALECSE, SECONDATA DE D-NA LIVIA LITERAT.

ALEGEREA FUNCTIONARILOR PE ANUL 2009 - MOTIUNE FACUTA DE D-NA LIVIA LITERAT, SECONDATA DE D-NA NASTACA COCIUBAN SI D-NA MARIANA CADIA CA FUNCTIONARII DIN ANUL 2008 SA FIE REALESI IN ACELEASI FUNCTII SI PE ANUL 2009. SECRETARA ESTE ALEASA D-NA ELENA POPA - MOTIUNE FACUTA DE D-NA LIVIA LITERAT, SECONDATA DE D-NA NASTACA COCIUBAN SI D-NA MARIANA CADIA.

INCHIDEREA SEDINTEI – LA ORELE 2:30 PM A AVUT LOC INCHIDEREA SEDINTEI.

MOTIUNE DE INCHIDERE A SEDINTEI A FOST FACUTA DEE D-NA PREOTEASA ELENA ALECSE, SECONDATA DE D-NA MARIANA CADIA.

__________________________ _____________________

PR. CONSTANTIN ALECSE, PAROH